Report

V PLDA 5.2 bylo tlačítko "Report" přesunuto z hlavního dialogu do dialogu Stránka/Nastavení. Report ale stále spolupracuje s hlavním dialogem a pokud je nastaven Mixér, bere jej v potaz.

Report vytvoří seznam stránek dokumentu s jejich rozměry.

Stránky, jejichž rozměry se liší od první stránky dokumentu jsou zvýrazněny červenou barvou, čímž je umožněno rychle odhalit případné problémy při vyřazování rozsáhlých dokumentů.

Stránky jsou brány v pořadí k vyřazení - pokud tedy je zvolen Rozřez, Brožura V1, či je použit Mixér, čísla stran nemusí odpovídat originálnímu dokumentu. Pro získání rychlého přehledu o dokumentu použijte Report při Opakování či Koláži bez použití Mixéru.

Rozměry jsou již přepočítány podle zvoleného měřítka.

Další možnosti Reportu (od verze 2.1)

 • Rozměr do Clipboardu: při kliknutí na tlačítko Report držte tlačítko SHIFT [SHIFT+klik]. Do Clipboardu bude zkopírován rozměr dokumentu. Pokud není zobrazen Trim Box, je zkopírován rozměr první stránky dokumentu, pokud Trim Box zobrazen je, zkopíruje se rozměr aktuálně zobrazené stránky. V případě, že stránky v dokumentu jsou různě veliké, jsou před rozměr přidány 3 vykřičníky.
 • Informace pro řezače do Clipboardu: při kliknutí na tlačítko Report držte tlačítko Control [CTRL+klik]. Do Clipboardu budou zkopírovány informace o budoucím (jak to dopadne) vyřazení dokumentu při současném nastavení dialogu PLDA. Informace obsahuje 4 položky:

  • 1. Čistý rozměr tiskoviny po ořezu.
  • 2. Výřezové okno (rozměr po ořezání okrajů archu).
  • 3. Horizontální rozestupy.
  • 4. Vertikální rozestupy.
  Pokud dokument obsahuje různě velké stránky, je do Clipboardu uloženo pouze varování "Stránky v dokumentu jsou různě velké.".
 • Výsledné informace pro řezače do Clipboardu: při kliknutí na tlačítko Report držte tlačítko SHIFT i Control [SHIFT+CTRL+klik]. Do Clipboardu budou zkopírovány informace o provedeném vyřazení dokumentu - má tedy smysl pouze pro soubory, které jsou již vyřazeny PLDA (od verze 2.1).

STÁHNĚTE SI 100% FUNKČNÍ DEMO
PLDA 5
pro Adobe Acrobat 8 - 12 (DC) a 2017

Archiv verzí ZVOLTE PLATFORMU
win
Windows
XP/VISTA/7/8/10
osx
MAC OS X
10.5 - 10.10
DEMO ZDARMA* *) 100% funkční na 14 dní *) Odesláním požadavku na stažení dema souhlasím s obchodními podmínkami